Pinnaserull Husqvarna LP6505

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: Täpsusta enne ostmist
17080,00 €

LP 6505 on täishüdrauliline kaksikrull, mis on ette nähtud teralise pinnase ja asfaldi õhukeste kihtide tihendamiseks. Suur tsentrifugaaljõud ja kiirus tõstavad tootlikkust ning sale ja kompaktne disain võimaldab seadet hõlpsalt käsitseda seinte lähedal ja piiratud aladel. Seade on varustatud Hatz 1D42S diiselmootoriga ja sisseehitatud hüdraulikaõli jahutiga ning seadme disain on ergonoomiline ja hooldussõbralik.

Töötada saab kõikjal

Kompaktne disain, suur äärekivikõrgus mõlemal küljel, puuduvad ülendid ja siledad küljed võimaldavad töötada seinte, postide ja servade lähedal – põhimõtteliselt kõikjal, kuhu töö teid viib.

Tõhusad töötunnid

Vibratsiooni summutav käepide on varustatud lihtsalt kasutatava vibratsioonikontrollifunktsiooniga. Vibreerimise sisse ja välja lülitamine on lihtsam ja see võimaldab teil kauem töötada.

Tõhus mootor

Võimsal Hatz 1D42S diiselmootoril on väike kütusekulu ja madal heitmetase. Mootoril on ka töötunniloendur ja õlitaseme hoiatusnäidik.

Pikem tööiga

Sisseehitatud hüdraulikaõli jahuti vähendab komponentide kulumist ja pikendab nende kasutusiga, tõstes töökindlust rasketes, kõrge temperatuuriga tingimustes.

 

Tsentrifukaal jõud 22 kN
STARTER ELEKTRILINE
KÜTUS DIISEL
PINNASE TIHEDUSE INDIKAATOR EI
Mootor HATZ 1D42S
Võimsus, kW 7,2
Kaal 650 Kg
Mõõdud RULLI ø 400 mm