Põrandalihvija Husqvarna PG 690 RC

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
29999,80 €

PG 690 RC on kaugjuhitav ja võimas põrandalihvija, kuid piisavalt kompaktne, et mahtuda läbi standardmõõdus ukse (kogulaius: 67 cm / 26 tolli). Kaugjuhtimine säästab kasutajat voolikute ja kaablite sättimisest ajal, kui tuleb lihvida, ja tõstab tootlikust kuni 40%. Motoriseeritud ajam lihtsustab ka transportimist. See on parim valik enamike lihvimistööde jaoks, sobides nii tööstuslikuks kui äriliseks kasutamiseks. Planetaarne ajamisüsteem ja täiustatud Husqvarna unikaalne Dual Drive Technology™ annavad kokku täiusliku lihvimistulemuse. Kohaldatavad kaalud täiendava lihvimissurve jaoks ja LED-tuled on valikulised. Sobib igasugusteks töödeks: põranda ettevalmistamiseks, lihvimiseks ja poleerimiseks. See on häid tulemusi tagav masin betooni poleerimissüsteemi HiPERFLOOR® jaoks. Töökindluse maksimeerimiseks ja hoolduskulude vähendamiseks on PG 690 elutähtsad osad kaitstud tolmu ja niiskuse eest hermeetiliselt suletud lihvimispeas ja elektrikapis.

 

Täiustatud Dual Drive Technology™

Husqvarna unikaalsel tehnoloogial Dual Drive Technology™ on nüüd suurem kettakiirus. Nüüd saate eraldi kontrollida pöörleva ketta kiirust ja suunda ning lihvimispea kiirust ja suunda.
 

Kohandatav lihvimissurve

Valikulised kaalud on hädavajalikud igale professionaalsele lihvijale, sest nendega saab kohandada lihvimissurvet kolmes eelseadustatud asendis. Need muudavad ka masina kallutamise palju lihtsamaks.

Kaitstud elektroonika

Elektrikapp ja väline jahutustehnoloogia on kaitstud tolmu eest.
 

Väiksem hoolduskulu, sujuv töö

Ümber kujundatud Dual Drive Technology™ käigukast, mis on täielikult kaitstud tolmu eest. Iseõlitav ajamikett.
Dual Drive chain

 

Ketta max. ø 3 x 270 mm
Võimsus, kW 12,5 kW
voolu sisend 3 faasi
Komplekt sisaldab

Lihvmasin Husqvarna PG 690 RC

Kaugjuhtimis pult + aku + laadijad

3 x adapterplaat ''Readylock'' kinnitusega

Tolmukumm

(Raskused ja tuled pole komplektis)

Reguleeritava kõrgusega transportratas