Põrandalihvija Husqvarna PG 830

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
25607,80 €

PG 830 on Husqvarna PG-seeria suurim ja võimsaim põrandalihvimismasin. Tooteseeriale on saadaval uus 15 kW mootor, mis tähendab 36% rohkem võimsust võrreldes senise 15 hj / 11 kW mootoriga. See on võimas valik enamike lihvimistööde jaoks, sobib nii tööstuslikuks kui äriliseks kasutamiseks ning kasutajatele, kes eelistavad motoriseerimata ajamit. Planetaarne ajamisüsteem ja täiustatud Husqvarna unikaalne Dual Drive Technology™ annavad kokku ääretult suure tootlikkuse. Kohaldatavad lisa kaalud täiendava lihvimissurvet ja LED-tuled on valikulised. Sobib igasugusteks töödeks: põranda ettevalmistamiseks, lihvimiseks ja poleerimiseks. See on häid tulemusi tagav masin betooni poleerimissüsteemi HiPERFLOOR® jaoks. Töökindluse maksimeerimiseks ja hoolduskulude vähendamiseks on PG 830 elutähtsad osad kaitstud tolmu ja niiskuse eest hermeetiliselt suletud lihvimispeas ja elektrikapis.

Täiustatud Dual Drive Technology™

Husqvarna unikaalsel tehnoloogial Dual Drive Technology™ on nüüd suurem kettakiirus. Nüüd saate eraldi kontrollida pöörleva ketta kiirust ja suunda ning lihvimispea kiirust ja suunda.
 

Kohandatav lihvimissurve

Valikulised kaalud on hädavajalikud igale professionaalsele lihvijale, sest nendega saab kohandada lihvimissurvet kolmes eelseadustatud asendis. Need muudavad ka masina kallutamise palju lihtsamaks.

Kaitstud elektroonika

Elektrikapp ja väline jahutustehnoloogia on kaitstud tolmu eest.
 

Väiksem hoolduskulu, sujuv töö

Ümber kujundatud Dual Drive Technology™ käigukast, mis on täielikult kaitstud tolmu eest. Iseõlitav ajamikett.
Dual Drive chain

 

Ketta max. ø 3 x 270 mm
Lihvimislaius 830 mm
Võimsus, kW 16,5 kW
voolu sisend 3 faasi
Kaal 560
Mõõdud 1550 x 830 x 1145 mm
Komplekt sisaldab

Lihvmasin Husqvarna PG 830

3 x adapterplaat ''Readylock'' kinnitusega

Tolmukumm

(Raskused ja tuled pole komplektis)

Reguleeritava kõrgusega transportratas