Põrandalihvija Husqvarna PG 830 RC

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
36478,00 €

PG 830 RC on Husqvarna PG-seeria suurim ja võimsaim kaugjuhitav põrandalihvimismasin. Kaugjuhtimine säästab kasutajat voolikute ja kaablite sättimisest ajal, kui tuleb lihvida, ja tõstab tootlikust kuni 40%. Motoriseeritud ajam lihtsustab ka transportimist. Tooteseeriale on saadaval uus 20 hj / 15 kW mootor, mis tähendab 36% rohkem võimsust võrreldes senise 11 kW mootoriga. See on võimas valik enamike lihvimistööde jaoks, sobides nii tööstuslikuks kui äriliseks kasutamiseks. Planetaarne ajamisüsteem ja täiustatud Husqvarna unikaalne Dual Drive Technology™ annavad kokku ääretult suure tootlikkuse. Soovi korral saab lisada kohaldatavad kaalud täiendava lihvimissurve jaoks ja LED-tuled. Sobib igasugusteks töödeks: põranda ettevalmistamiseks, lihvimiseks ja poleerimiseks. Motoriseeritud ajam lihtsustab transportimist, parandab ergonoomikat ja tagab suurepärase lihvimistulemuse. PG 830 RC on parim valik betooni poleerimissüsteemi HIPERFLOOR® jaoks. Töökindluse maksimeerimiseks ja hoolduskulude vähendamiseks on PG 830 elutähtsad osad kaitstud tolmu ja niiskuse vastu hermeetiliselt suletud lihvimispeas ja elektrikapis.

Täiustatud Dual Drive Technology™

Husqvarna unikaalsel tehnoloogial Dual Drive Technology™ on nüüd suurem kettakiirus. Nüüd saate eraldi kontrollida pöörleva ketta kiirust ja suunda ning lihvimispea kiirust ja suunda.
 

Kohandatav lihvimissurve

Valikulised kaalud on hädavajalikud igale professionaalsele lihvijale, sest nendega saab kohandada lihvimissurvet kolmes eelseadustatud asendis. Need muudavad ka masina kallutamise palju lihtsamaks.

Kaitstud elektroonika

Elektrikapp ja väline jahutustehnoloogia on kaitstud tolmu eest.
 

Väiksem hoolduskulu, sujuv töö

Ümber kujundatud Dual Drive Technology™ käigukast, mis on täielikult kaitstud tolmu eest. Iseõlitav ajamikett.
Dual Drive chain

 

Ketta max. ø 3 x 270 mm
Lihvimislaius 830 mm
Võimsus, kW 16,5 kW
voolu sisend 3 faasi
Kaal 598
Mõõdud 1410 x 830 x 1155 mm
Komplekt sisaldab

Lihvmasin Husqvarna PG 830

Juhtimispult + aku + laadijad

3 x adapterplaat ''Readylock'' kinnitusega

Tolmukumm

(Raskused ja tuled pole komplektis)

Reguleeritava kõrgusega transportratas