Akupuurmasin Husqvarna DM540i

Kaubamärk: Ühik: kompl Tarneaeg: 3-7 päeva
2196,00 €

Husqvarna DM 540i on võimas akutoitel südamikpuur, mis on optimeeritud kuni 75mm aukude käsitsi puurimiseks. Seda saab kasutada kerge raudbetooni puhul nii märg- kui ka kuivpuurimiseks ning muude sobivate materjalide, sealhulgas tellised ja kergplokid, puurimiseks. Südamikpuuri DM 540i saab kasutada puurmasina statiiviga DS 150 kuni 100mm läbimõõduga aukude puurimiseks ning tänu sisseehitatud ühenduvusele saate hõlpsasti jälgida masina asukohta, tööaega ja hooldusvälpasid ning saada FOTA (Firmware Over The Air) kaudu juhtmevabalt värskendusi. Masin saab toidet BLi-seeria akudelt ja ühildub Husqvarna akudega BLi200/BLi300. Kasutuslihtsus ja erakordsed ergonoomilised omadused, nagu väike kaal ja hästi tasakaalustatud korpus, muudavad selle esmaklassiliseks valikuks valamute all, kitsastes nurkades või muudes raskesti ligipääsetavates kohtades puurimiseks. Muud kasutusalad hõlmavad kanalisatsioonitorude, pistikupesade, kaablite, ventilatsiooni ja kliimaseadmete paigaldamist.

Tõstab tootlikkust

Kuna vooluvõrgutoide ega masina aeganõudev seadistamine pole vajalik, suureneb tootlikkus.
 

Erakordne ergonoomika

Ergonoomiline disain, väike kaal ja hästi tasakaalustatud masina korpus tagavad hõlpsama ning mugavama töö raskesti ligipääsetavates kohtades, vaevamata teie keha liigselt.
 

Paindlik ja tõhus

Saab kasutada väljas ja siseruumides nii märg- kui ka kuivpuurimiseks. Kombineerituna meie puurmasina statiiviga pakub see paindlikku ja tõhusat tööpäeva.
 

Sisseehitatud ühilduvus

Võimaldab sujuva registreerimise ja varade halduse teenuses Husqvarna Fleet Services™, kus saab hõlpsalt jälgida asukohta, käitusaega, hooldusintervalle ja saada juhtmevabalt värskendusi.
 
 

 

Max. puurimis ø 100 mm
Sobivad statiivid DS 250
Spindlikeere sisene 1/2''
Spindlikeere väline 1 1/4''
Kaal 4,9 Kg (ilma akuta)
Komplekt sisaldab

Puurmasin Husqvarna DM 540i

2 x 36V/9,4 Ah aku

1 x Kiirlaadija

1 x Vineerist kandekohver