Põrandalihvija Husqvarna PG 450

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
5474,14 € 4989,80 €

PG 450 on mitmekülgne ja kasutajasõbralik planetaarne põrandatöötlusseade. Täiuslik paljude erinevate kasutusvaldkondade jaoks, näiteks pinnakatte eemaldamiseks, betooni lihvimiseks ja poleerimiseks. Sobib kasutamiseks ka Husqvarna HiPERFLOOR®-i puhul. Lihvimislaiusega 450 mm on see suurepärane nii väikestele raskesti ligipääsetavatele kohtadele kui ka suurematele pindadele. Tänu paljudele isereguleeruvatele omadustele on see täiuslik nii rentimiseks kui ka professionaalseks ja poolprofessionaalseks kasutuseks. 1 faas tähendab sobivust tööstuslikuks ja koduseks kasutuseks. Selle saab ilma tööriistadeta hõlpsalt transportimiseks ja hoiustamiseks kokku panna ja osadeks võtta.

Äärmiselt mitmekülgne

Planetaarjuhtimine, üks faas ja HiPERFLOOR®-i loomise võimalus muudavad selle väga mitmekülgseks seadmeks.
 

Lihtne transportida ja üles seada

Masin on kerge ja mahub tänu kompaktsele disainile, kokkuvolditavale raamile ja eraldatavatele osadele hõlpsalt igasse autosse.
 

Lihtne kasutada

Kiirus on fikseeritud ja seadistamise ei ole vajalik. Masinal on ka ülekoormuskaitsega kasutajasõbralik loogiline juhtpaneel.
 

Tõhus tolmueemaldus

Isereguleeruv liikuv kate ja harjastik järgivad pinnast ja tagavad hea isolatsiooni, et vältida tolmu sattumist töökeskkonda.

 

Lihvimislaius 450 mm
Lihvimistaldrik 3 x 180 mm
Maks. lihvimissurve 59 Kg
Võimsus, kW 2,2
voolu sisend 1 faas
Kaal 109 Kg