Varajase betoonilõikamise saag Husqvarna Soff-Cut 150

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
2196,00 €

NB: SAEGA POLE KAASAS KETAST !

PROBLEEM

Kui betoon hüdratiseerub ja hakkab tarduma, tekivad selles seesmised pinged. Kahanemisel mõranemise takistamise eesmärgiks on vabastada see pinge enne pinge iseenesliku vabanemise toimumist juhuslike mõrade kujul.

LAHENDUS

Husqvarna Soff-Cut® kuivlõikesüsteemiga lõigatakse tardumata betoonile vuugid esimese paari tunni jooksul pärast viimistlemist. Husqvarna Soff-Cut® tehnoloogia põhineb kombinatsioonil lõikekettast ja liugplaadist. Lõikeketat lõikeliigutus ühineb liugplaadiga, mis rakendab pinnale survet, et vältida täkkeid ja killunemist. Soff-Cut® võimaldab lõigata tardumata betooni viimistlemise käigus, et palju tõhusamalt piirata kahanemisel tekkivat mõranemist.

1. Süsteem on ette nähtud tardumata betooni lõikamiseks varajase sisenemise-meetodiga. Ainult Soff-Cut®-süsteemiga saab lõigata esimese paari tunni jooksul pärast betooni viimistlemist ja enne lõpplikku tardumist vuugid just sinna, kus betoon vajab kõige enam pinge alt vabastamist.

2. Kui betoon on viimistletud ja hakkab tarduma, algab hüdratiseerumine ja tekivad sisemised pinged, mille tagajärjel võivad tekkida praod.

3. Õige aeg betoonile vuukide lõikamiseks, et betoon ei leiaks juhusliku prao kaudu ise teed pinge vabastamiseks, on lõigata betooni tarduma hakkamise ja lõpliku tardumise vahel. Lõikamise juures on oluline õige aeg.

4. Tardumata betooni lõikamise optimeerimiseks on Soff-Cut®-saed varustatud lõikeketta ümbrise, mitterikkuva liugplaadi ja Soff-Cut® teemantlõikekettaga. See kombinatsioon eristab Husqvarna süsteemi muudest varajase betoonilõikamise saagidest. 

5. Ainulaadse konstruktsiooniga lõikeketta ümbris hoiab lõikamise ajal survet vastu betooni pinda. Nagu kõikide saagide puhul, kõigub lõikesügavus vastavalt sellele, kas teemantlõikeketas lõikab täidist. Kuid erinevalt muudest saagidest säilitab liugplaat tänu lõikeketta ümbrise kolbidele alati õige surve betoonile ja tagab kvaliteetse lõike.

6. Selle süsteemi kasutamine hoiab ära juhuslike pragude tekke. Betoon vabastatakse pinge alt alati sisselõikega, täpselt seal kus vaja. Tardumata betooni lõigates saab teha madalama sisselõike, mis aitab täidisel paremini haakuda, andes tugevama paneeli ja vähendades vuugitäitematerjali kulu.

Ketta max. ø 150 mm
Lõikesügavus 30 mm
Mootor 4,0 Kw Bensiin
Kaal 40 Kg