Kaugjuhitav tihendusrull Husqvarna LP 9505

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-21 päeva
36587,80 €

Suure jõudlusega Husqvarna LP 9505 liigendkompaktor tagab sileda, tihendatud pinna, mis ümber pöörates ei kaeva mulda üles. Tänu suurele töömassile ja veojõule sobib masin iga liiga pinnaste joaks (kuiv või märg) ning eriti sobib see suure fraktsiooniga materjalide (nt savi ja möll) tihendamiseks. Kütusesäästlik mootor tagab terveks tööpäevaks katkematu võimsuse ning traadita kaugjuhtimispult pakub suurepärast paindlikkust, paremat ergonoomikat ning ohutumaid töötingimusi. Hooldus on kiire ja lihtne, sest hoolduspunktid on selgelt märgitud ning neile pääseb kapottide alt hõlpsalt ligi.

Paindlikkus

Traadita kaugjuhtimispuldi tehnoloogia abil saab kasutaja valida seismiseks parima asendi, mis tagab parema ergonoomika ning ohutumad töötingimused. See annab võimaluse keskenduda lõpptulemusele

Suurepärane haarduvus

Kõrged ja laiad rullitallad parandavad haaret kallakutel ja järskudel nõlvadel ning samuti märgadel pinnastel.

Lihtne kasutada

Kaugjuhtimispuldil on suur informatiivne ekraan juhiste andmiseks ja tõrkeotsinguks.

Alati valmis

Kaugjuhtimise jaoks on kaks akut – üks kasutamiseks ja teine masinas olevas laadijas laadimiseks. Nii ei saa toide kunagi otsa.
 

Kaetud trumliotsad

Hoiavad mustuse kuluvatelt osadelt eemal, mis suurendab tööiga ja katted võimaldavad masinal kraavi seinte hõõrumise asemel piki neid seinu libiseda.
 

Võimas ja kütusesäästlik

Diiselmootor Kubota D1105 pakub oma klassi juhtivat võimsust. Väike kütusekulu koos suure kütusepaagiga võimaldab terve päeva katkematult töötada.
 
 
Liikumis kiirus 22,5 m/min
Tsentrifukaal jõud 72/36(Kõrge/madal) kN
STARTER ELEKTRILINE
KÜTUS DIISEL
PINNASE TIHEDUSE INDIKAATOR EI
Mootor Kubota D1105
Võimsus, kW 18,1
Kaal 1700 Kg
Mõõdud Rulli ø 523 mm