Pinnaserull Husqvarna LP7505

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-14 päeva
18910,00 €

LP 7505 on täishüdrauliline kaksikrull, mis on ette nähtud teralise pinnase ja asfaldi õhukeste kihtide tihendamiseks. Suur tsentrifugaaljõud ja kiirus tõstavad tootlikkust ning sale ja kompaktne disain võimaldab seadet hõlpsalt käsitseda piiratud aladel. Seade on varustatud Hatz 1D50S diiselmootoriga ja sisseehitatud hüdraulikaõli jahutiga ning seadme disain on ergonoomiline ja hooldussõbralik.

Töötada saab kõikjal

Hüdrauliline roolisüsteem ja ülekanne muudavad seadme käsitsemise lihtsamaks ja ohutumaks ka piiratud aladel, seinte, postide ja servade lähedal – põhimõtteliselt kõikjal, kuhu töö teid viib.

Tõhusad töötunnid

Vibratsiooni summutav käepide on varustatud lihtsalt kasutatava vibratsioonikontrollifunktsiooniga. Vibreerimise sisse ja välja lülitamine on lihtsam ja see võimaldab teil kauem töötada.

Pikem tööiga

Sisseehitatud hüdraulikaõli jahuti vähendab komponentide kulumist ja pikendab nende kasutusiga, tõstes töökindlust rasketes, kõrge temperatuuriga tingimustes.

Tõhus mootor

Võimsal Hatz 1D42S diiselmootoril on väike kütusekulu ja madal heitmetase. Mootoril on ka töötunniloendur ja õlitaseme hoiatusnäidik.
Lihtne käsitseda
Automaatpidurdusfunktsiooniga hüdraulilised pidurid lihtsustavad seadme käsitsemist ja tõstavad ohutust.

 

Liikumis kiirus 3,6 km/h
Tsentrifukaal jõud 27 kN
STARTER ELEKTRILINE
KÜTUS DIISEL
PINNASE TIHEDUSE INDIKAATOR EI
Mootor Hatz 1D50S
Võimsus, kW 7,9
Kaal 1000 Kg
Mõõdud Rulli ø 400 mm