Pinnasetihendaja Husqvarna LG 300

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
6924,00 €
Tootekood Mootor PLAADI LAIUS STARTER Kaal Hind Kogus
5307 4,7 kW Diisel 500 mm ELEKTRILINE 302 Kg 6924,00 €

LG 300 on kompaktne ja kerge, kuid võimas mitmesuunaline plaattihendusseade, mis on ette nähtud väiksemate tööde jaoks nt sissesõiduteedel, kõnniteedel, ühepereelamute ehitusel ja kitsastes kraavides. See seade sobib ideaalselt oludes, kus aluskatte kihid on õhemad ning vajatakse väledat ja väga hästi juhitavat töövahendit. Elektrilise käivitusega Hatz 1B20 diiselmootor vähendab kütusekulu ja heitmeid ning kvaliteetsed komponendid vähendavad vibratsiooni. Varustatud vastupidava Hardox 400 terasest alusplaadiga.

Plaadid, mis kestavad

Plaadid on valmistatud äärmiselt vastupidavast ja kulumiskindlast Hardox 400 terasest. Tänu erilisele disainile ei jää kivid plaadi ja raami vahele kinni.

Tugev kaitse, lihtne transportida

Tugevdatud terasraam kaitseb mootorit ja jõuülekannet. Raamil on transportimist hõlbustav tõsteaas.

Lihtne kasutamine

Edasi/tagasi liikumise hoob ja fikseeritud käepide tagavad hõlpsa käsitsemise kõigil pindadel. Töötamise ajal ei pea te seadet pidevalt lükkama/tõmbama.

Käepideme madal vibratsioonitase

Suurepärane konstruktsioon ja kvaliteetsed komponendid minimeerivad käepidemetele avalduva vibratsioonitaseme ja koormuse, aidates seeläbi muuta tööpäevad turvalisemaks, tootlikumaks ja meeldivamaks.

 

Liikumis kiirus 25 m/min
Plaadi mõõdud 500 - 600 mm
Tsentrifukaal jõud 68 kN
Mootor BENS/DIISEL
Võimsus, kW 5,3 kW BENS/ 4,7 kW DIISEL
Kaal 265 KG - 307 KG