Tamper Husqvarna LT 6005

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 tööpäeva
3584,36 €
Tootekood Talla suurus Hind Kogus
Mootor    2,7 kW Bensiin
Kaal    69 Kg
Taldmik    230 x 332 mm

 

LT 6005 on hästi tasakaalustatud ja kerge, kuid samas võimas tihendustamp, mis on ette nähtud teralise ja sidusa pinnase (nt savi, muda) tõhusaks tihendamiseks. Sobib ideaalselt töötamiseks kraavides ja muudes kitsastes kohtades, nt postide ja torude läheduses. Varustatud uusima Honda GXR120 mootoriga, mis on konstrueeritud spetsiaalselt tihendustampide jaoks. Tihendustamp on ülihea juhitavusega, madala müratasemega ja väikeste heitmenäitajatega. 

Suur tihendusjõudlus

Tõhusa tihenduse tagab kompaktsele ja vastupidavale raamile paigaldatud võimas Honda mootor, tänu millele saavutatakse suur kiirus ja löögijõud.

Suurepärane ergonoomika

Väike kaal, üks tõstepunkt ja roolikaare rullid muudavad seadme käsitsemise tööalal lihtsaks. Lisatarvikuna on saadaval transportratta komplekt.
 

Kerge hooldada

Kõik hoolduskohad (sh õlitaseme kontrollimise (mootor ja jalg) ja õhufiltri puhastamise/vahetamise koht) on hõlpsasti juurdepääsetavad. Varustusse kuulub töötunniloendur, õhufiltri näidik ja õlitaseme hoiatusnäidik.

Lihtne manööverdada

Kolme valikasendiga (tühikäik, täiskiirus, seisatud/suletud) gaasihoovastik sulgeb lekete vältimiseks ka kütusetorustiku. Tasakaalustatud konstruktsioon tagab suurepärase haarduvuse ja manööverdusvõime.
  1. Võimsus 2.7 kW
  2. Honda Bensiinimootor
  3. Kiirus 16.5 m/min
  4. Kaal 69 kg