Tamper Husqvarna LT 8005

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: Täpsustub tellimise hetkel
4782,40 €

LT 8005 on meie raskeim ja kõige laiema jalaga tihendustamp. See on hästi tasakaalustatud ja võimas ning on ette nähtud teralise ja sidusa pinnase (nt savi, muda) tõhusaks tihendamiseks. Sobib ideaalselt töötamiseks kraavides ja muudes kitsastes kohtades, näiteks postide ja torude läheduses. See on varustatud Hatz 1B20 diiselmootoriga ning tagab sügava tihenduse tänu suure tsentrifugaaljõu ja raske kaalu kombinatsioonile.

Suur tihendusjõudlus

Tõhusa tihenduse tagab kompaktsele ja vastupidavale raamile paigaldatud võimas Hatzi diiselmootor, tänu millele saavutatakse suur kiirus ja löögijõud.

Suurepärane ergonoomika

Väike kaal, üks tõstepunkt ja roolikaare rullid muudavad seadme käsitsemise tööalal lihtsaks. Lisatarvikuna on saadaval transportratta komplekt.

Lihtne manööverdada

Tasakaalustatud konstruktsioon tagab suurepärase haarduvuse ja manööverdusvõime. Õigeaegset reageerimist hõlbustab see, et tihendustambi jalg on töö ajal hästi nähtav.

Kasutajasõbralik

Kolme valikasendiga gaasihoovastik (tühikäik, täispöörded, seisatud/suletud) parandab kasutushõlpsust ja sulgeb seiskamisasendis lekete vältimiseks ka kütusetorustiku. Tänu vibratsiooni vähendavale käepidemele väsib kasutaja aeglasemalt.

Vastupidav konstruktsioon

Tihendustambi osad ja mootor on takistuste lähedal töötamise korral hästi kaitstud, kuna neid ümbritsevad külgmised kaitsevardad ja mootorikaitse. Lisaks kaitseb kolme valikasendiga gaasihoovastiku ehitus ka tsentrifugaalsidurit, kuna lülitub tühikäigult otse täispööretele, ennetades siduri libisemist ja parandades nii selle vastupidavust.

Võimsus 3 kW
Hatz 1b20 Diiselmootor
Kiirus 11.5 m/min
Kaal 110 kg

Liikumis kiirus 12-14 m/min
KÜTUS DIISEL
STARTER MANUAALNE
Talla suurus 330mm x 332 mm
Mootor HATZ DIISEL
Võimsus, kW 3.0
Kaal 100 Kg