Pinnasetihendaja Husqvarna LG 204

Kaubamärk: Ühik: tk Tarneaeg: 3-7 päeva
6288,00 €
Tootekood Mootor PLAADI LAIUS STARTER Kaal Hind Kogus
5206 3,1 kW Diisel 500 mm ELEKTRILINE 244 Kg 6288,00 €

LG 204 on kompaktne ja kerge, kuid võimas mitmesuunaline plaattihendusseade, mis on ette nähtud väiksemate tööde jaoks nt sissesõiduteedel, kõnniteedel, ühepereelamute ehitusel ja kitsastes kraavides. See seade sobib ideaalselt oludes, kus aluskatte kihid on õhemad ning vajatakse väledat ja väga hästi juhitavat töövahendit. Elektrilise käivitusega Hatz 1B20 diiselmootor vähendab kütusekulu ja heitmeid ning kvaliteetsed komponendid vähendavad vibratsiooni. Varustatud vastupidava Hardox 400 terasest alusplaadiga.

Plaadid, mis kestavad

Plaadid on valmistatud äärmiselt vastupidavast ja kulumiskindlast Hardox 400 terasest. Tänu erilisele disainile ei jää kivid plaadi ja raami vahele kinni.

Tugev kaitse, lihtne transportida

Tugevdatud terasraam kaitseb mootorit ja jõuülekannet. Raamil on transportimist hõlbustav tõsteaas.

Käepideme madal vibratsioonitase

Suurepärane konstruktsioon ja kvaliteetsed komponendid minimeerivad käepidemetele avalduva vibratsioonitaseme ja koormuse, aidates seeläbi muuta tööpäevad turvalisemaks, tootlikumaks ja meeldivamaks.

Lihtne kasutamine

Edasi/tagasi liikumise hoob ja fikseeritud käepide tagavad hõlpsa käsitsemise kõigil pindadel. Töötamise ajal ei pea te seadet pidevalt lükkama/tõmbama.

 

Plaadi mõõdud 1334 x 500 mm
Mootor DIISEL/BENS
Võimsus, kW 4,1 kW BENS/ 3,1 kW DIISEL
Kaal 211 - 244 Kg